Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Producent silników elektrycznych prądu stałego - sprawdź co może Ci zaproponować.

Coraz szersze stosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory oraz przekładnie od renomowanych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC), jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]