Kilka słów o kolczykach kwiatkach

Kolczyki kwiatki zamówisz na www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Kwiaty oraz ogółem przyroda od dziesiątek lat stanowią jeden z głównych motywów, z którego jubilerzy czerpią inspirację. Przyczyn tego jest naprawdę mnóstwo. Wśród najważniejszych wymienić wypada bezapelacyjnie znaczne zróżnicowanie tego typu motywów powodujące, iż biżuterię z kwiatami zakładają zarówno przez dorosłe kobiety, jak i dzieci. Nie możemy nie wspomnieć też o przyciągającym wzrok designie, którym częstokroć charakteryzują się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria wykorzystująca wzory florystyczne – ta wszak idealnie współgra zarówno z luksusowymi, wyjściowymi sukienkami, jak i stylizacją noszoną na co dzień. Jak więc wybierać kolczyki kwiatki, żeby najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – przyozdobione kamieniami szlachetnymi albo emaliowane

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę porywającym dopełnieniem każdej kreacji – niejednokrotnie stają się nawet najbardziej wyrazistym jej dodatkiem. Aby tak jednak było, muszą być dobrze dopasowane do danej stylizacji. Jeśli idzie o stroje wieczorowe bądź te przeznaczone na oficjalne spotkania, najlepszym dodatkiem do nich okażą się bez wątpienia kolczyki kwiatuszki ubogacone kryształkami albo drogimi kamieniami. Przy mniej oficjalnych, casualowych stylizacjach dobrze natomiast będą prezentować się kolczyki emaliowane. Zwróćmy też uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin zazwyczaj zakłada się na sztyfty. Odrębną grupę tworzą kolczyki tworzone z dotąd nieczęsto stosowanych w branży jubilerskiej materiałów, takich jak drewno, tworzywa sztuczne bądź ceramika.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe wzory oparte na sylwetce roślin

Będąc nieprzerwanie w temacie kolczyków kwiatuszków, warto zaznaczyć, iż kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył uznanie jubilerów i ich klientów. Ogromnym popytem cieszą się też wzory bazowane na sylwetce pnączy i liści. Nieco mniej popularne – aczkolwiek możemy znaleźć je u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem kompletnych roślinnych sylwetek lub owoców.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]