biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Pierścionki z cyrkoniami wciąż modne

Cyrkonia to jeden z najczęściej wybieranych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu – cyrkonia doskonale wygląda i jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie tańsza od autentycznych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, który łączy się z itrem albo wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych kolczykach, naszyjnikach czy broszkach, ale szczególnym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego warto je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Zrobione ze srebra pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie doskonale komponują się z różnymi metalami, jednak najlepiej prezentują się w ozdób wykonanych ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, iż podkreślają one urodę tego metalu oraz umożliwiają wykonanie biżuterii, która przy ekskluzywnym wyglądzie będzie dość niedroga – z tego względu przez klientów z mniej zasobnym portfelem są często kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na niewysokie ceny ich kupna, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone do pracy – ich ewentualne zagubienie nie jest wielką tragedią.

Pierścionki z cyrkoniami – znajdź w internecie

W sklepach dostępnych jest mnóstwo rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed wyborem konkretnego egzemplarza warto więc dowiedzieć się, jakie wzory proponują nam poszczególne sklepy i dopiero wtedy kupić ten, który szczególnie przypadnie nam do gustu. Sprawę ułatwimy sobie wybierając zakupy w e-sklepach – unikniemy w ten sposób długich spacerów po sklepach.