Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Potrzebujesz kolczyków? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie elementów. Pasują na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane i w jakich sklepach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najbardziej modne są urocze wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również stylowe. Równie często kupowane są wiszące dodatki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane szlachetnymi kryształkami albo całkowicie proste. Elementy zrobione ze srebra nie powodują uczuleń skóry, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki popatrzmy na próbę oraz technikę ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się doskonale, należy dobrze je czyścić i systematycznie usuwać śniedź. Należy przecierać je codziennie miękką gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne środki czyszczące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu preparaty niezwykle naruszają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i rozmaite wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.