Wisiorki ze srebra

Kup wisiorki srebrne na www.bizutik.pl/wisiorki.

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą pozwolić sobie na komfort kupowania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, kwadratu etc), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]