Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Na obraczki.net.pl możesz uzyskać poradę jubilera Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I choć w internecie można kupić nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno platynowego pierścionka, łańcuszka czy broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny lub za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego obwodu ewentualnie wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej porady jubilera. Wskaże on aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji chrztu, ślubu czy urodzin.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią pomocnicze usługi. Główną z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, złotnik szybko i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód pierścionka, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na wisiorku lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny ważny dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę bądź naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu trzymamy zbędną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]