Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Chcesz kupić podporę stropową? Wejdź na sklep.abcszalunki.pl.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy typ stosowany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można pokryć strop cementem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się ogromną wytrzymałością, są też łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również elementy produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, nowatorskimi rozwiązaniami oraz wysoką jakością. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. Obecnie mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Nasze dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]