Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Producenci stolarki okiennej - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Tradycyjne okna drewniane są niebywale wytworne i wytrzymałe. Współgrają z każdym typem obiektu – od starych domów po futurystyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i co stanowi o ich solidności?

Producent okien drewnianych – okna bardzo efektownie

Okna drewniane cechują się obecnie niskim wskaźnikiem utraty ciepła, ponieważ wytwarzane są z użyciem najnowszych metod. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a konserwowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują doskonałe efekty wizualne, mają błyszczącą powierzchnię, eleganckie uchwyty. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna rodzimego – np. modrzewia, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technikami powodują, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – naturę możesz poddawać zabiegom pielęgnacyjnym

Producent okien drewnianych z reguły gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe zamykanie oraz komfort. Prawdziwe drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także wytrzymałe balustrady, świetne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu zabytków – to komponent naturalny i zupełnie ekologiczny. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, odporne i gustowne materiały drewniane.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]