Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Interesuje Cię oferta wypożyczalni szalunków Kraków? Kliknij tutaj, żeby zdobyć więcej informacji.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a czasem również tworzyw sztucznych. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na spore koszty nie wszystkie firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Kiedy będą potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Zakup swoich szalunków będzie dobrym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak przed chwilą wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, dobrze sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić także o komforcie, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne oraz funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się również obsługa korzystającego z usługi – w sytuacji, kiedy zbliża się termin startu robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa mówią poprzedni kontrahenci.

Nasze dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]