Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Pełna oferta kursu Blender znajduje się w tym miejscu.

Świat grafiki cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody preferując tworzenie swoich prac wyłącznie cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest w pełni bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko jest niezmiernie męczący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie szczególnie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta wskazując detale, które warto poprawić i podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniejszych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje tym samym dużo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz miłośnicy animacji, którzy chcą odkryć nowe drogi ekspresji bądź rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]