Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Kliknij tutaj, aby skorzystać z pomocy fachowców z szkoły rysunku.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do rozwijania wrażliwości, umiejętności manualnych oraz wyobraźni. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Kraków, Gdańsk, Warszawa czy Poznań. Nie brak też kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą też naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]