OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Potrzebujesz oświetlenia do autobusów? Skieruj się na tę stronę.

Nadzwyczaj istotnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Niewłaściwe ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie być przyczyną niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej jakości oświetlenia jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z rodzimych dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Jakie produkty oferuje krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka produkuje również LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów agro, off-road czy specjalnych. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które bardzo podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to raptem ułamek oferty OE Industry.

OE Industry skrupulatnie analizuje oczekiwania swoich kontrahentów

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowana kadra fachowców gotowa zrealizować wizję kontrahenta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację produktu. Co istotne, OE Industry udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą zaangażowania w wieloaspektowe testowanie nowych produktów, wnikliwych analiz oczekiwań swoich kontrahentów oraz budowania kompetentnej kadry specjalistów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]