Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy górskie - w tym miejscu przeczytasz o pełnej ofercie.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym pewne i rzetelnie przygotowane wycieczki pod opieką profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego terenu, ale również ochoczo dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]