Flobo – robot do obsługi należności

Potrzebujesz wiadomości o automatycznym księgowaniem przelewów? Dobrze trafiłeś!

Biznesmeni stale poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla podmiotów oferujących usługi, hoteli i szkół

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych czy niepublicznych, czyli tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]