Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Skorzystaj z wiedzy architekta Kraków. Skieruj się tu.

Pracownia architektoniczna świadczy rozległy wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą zamieszkać w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt opracowuje kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie monitoruje rozwój prac, planuje renowację budynku albo proponuje aranżację już wybudowanych rezydencji, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię ciekawe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych budynków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające współczesne nurty w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi żłobki, budynki rekreacyjne, mieszkania na wynajem i biura. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może również przygotować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]