Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering imprezowy - więcej szczegółów o tej usłudze.

Sezon wakacyjny obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miejscach w Polsce prowadzone są benefisy, gale albo sympozja. Takie eventy potrzebują stosownej oprawy, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne potrawy, wykwalifikowana obsługa – o cateringu na imprezę

Wybrałeś już punkt, gdzie wyprawisz piknik lub masz zamówioną salę na imprezę? Pierwszy etap za Tobą! Teraz powinieneś zadbać o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych trunków, gorących posiłków i przekąsek. Weź pod uwagę, że podczas istotnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż goście obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – właściwe ustawienie stołów, gustowne ozdoby, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy z pewnością docenią też, jeśli posiłki będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezę

Plusem skorzystania z oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyszykuje przepyszne menu, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych liczących setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, które napoje, dania i zakąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]