Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Organizacja przyjęć - skieruj się tu po więcej informacji o tej usłudze.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też zabawy z okazji 18-tych urodzin, ceremonie chrztu czy komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wówczas najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których dużą część gości stanowią najmłodsi, a więc ceremonie chrztu albo komunie, rekomenduje się urządzać w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania serwowane zaproszonym także muszą być dobrane do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskim duchu

Wyszukanie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest całkiem proste, lecz rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej oprawie urządzane są w nim komunie, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, przez rozłożenie i przystrojenie stolików, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]