Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Poznaj dalsze szczegóły o usługach cateringowych w Krakowie.

Kiedy organizujesz ważny event firmowy czy prywatny, na który zapraszasz ogromną ilość uczestników, na ogół nie będziesz w stanie samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne eventy zwykle potrzebują stosownej oprawy również w kwestii dań. Wszak nie powinno się rozstawić na stołach osób zaproszonych zwykłych ciasta oraz słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji chrztów, urodzin lub wesel. Oferty te są szczegółowo dobrane do charakteru poszczególnych imprez, przez co znacząco różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz typem dań sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich naszych gości.

Czy warto skorzystać z cateringu?

Przyrządzanie dań już dla małej ilości gości może być uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wtedy, gdy musimy wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na zaplanowanie pozostałych istotnych elementów eventu. Jest to też sposobność poczęstowania zaproszonych wybornymi daniami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż ważną cechą dań, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich prezentacja. Dodatkowo podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]