parking lotnisko balice kraków

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Możliwość trafienia także w najbardziej oddalone miejsca naszego globu, komfort i szybkość – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył niesamowitą popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, tym samym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]