Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking Balice - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]