Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/ znajdziesz pełną ofertę sal do wynajęcia w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne lub plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, które mają na celu zbudowanie trwałych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, aby świętować nowe kontrakty, jak również różnorodne gale dla kontrahentów biznesowych, kursy i konferencje. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Jeśli nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, trzeba sprawdzić propozycje wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do klasy planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla wspólników spółki, podczas których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Powinno się w takich wypadkach urządzić imprezę w unikatowym miejscu, które dobitnie zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali należy zdecydować się na lokal, znajdujący się nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Organizacja imprez firmowych – zleć catering profesjonalnej firmie

Organizując imprezę firmową nie wolno pominąć tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazany punkt smakowitych dań dla obecnych, ale również pomoże w doborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Należy zatem korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy podadzą potrawy w wytworny sposób oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko apetyczne, ale i doskonale prezentujące się na talerzu dania.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]