Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Zajrzyj w to miejsce, żeby zamówić catering dla firm.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja bądź szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli urządzane wydarzenie zainteresuje ogromne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Kursy i sympozja biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 7-8 godzin, częstokroć nawet przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie dużego posiłku w okolicznej restauracji. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o ubrudzenie dłoni czy garnituru. Oferta cateringu biurowego obejmuje również udostępnienie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Organizujesz warsztaty? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, daje wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to również sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze spraw omawianych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, gryząc kupione po drodze w piekarni lub samodzielnie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał również o wygodę gości.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]