Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Dowiedz się, jak zamówić pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każda marka pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie lub w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla drobnych firm

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów korzystają zwykle z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnego miasta, przykładowo “ciastkarnia kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep obuwniczy kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na przedstawienie swoich usług docelowym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron www oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. Przez ten czas dogłębnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie treści, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie efekty pozycjonowania.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]