projektant wnętrz Kraków, projekty wnętrz mieszkań Kraków

Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]