Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Szukasz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie lokalu na urodziny? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie w przypadku imienin, różnych rocznic czy urodzin nie organizujemy żadnych spotkań z rodziną oraz znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których huczne celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – urządź huczną imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła kupować i spożywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest zamówienie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół postanawia urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz przy tym umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze przekąski imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z dostępem do ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – dekoracja pomieszczenia też jest ważny!

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają napojów alkoholowych. Radzimy z tej przyczyny obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wygląd sali również jest bardzo ważny, aby goście kompletnie oddali się atmosferze zabawy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według podanych wytycznych, jak również optymalnie rozstawi stoły z napojami i posiłkami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do budżetu oraz zasobności portfela klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]