sala weselna, dom weselny małopolska

Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka ważnych czynników. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeśli na wesele zaproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata baza hotelowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy wybranie menu, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i udekorowanie sali . Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządza się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad stu gości. Wesele można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]