Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Zleć catering weselny.

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie bądź wesela, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, na których bawi się nierzadko ponad sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić menu, a potem przyrządzać oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizowanie zabawy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości przekąsek i trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale przystrojone, dania będą wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, kelnerów i managerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering weselny – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla zaproszonych, ale także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo dostać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc osobiście przygotować jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednak zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]