Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Tutaj sprawdzisz, jak zamówić wdrożenia WooCommerce.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z zastosowaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Na skutek instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za towary przykładowo przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o wykorzystanie wyłącznie przetestowanych, niezbędnych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym szybko można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach albo publikować poradniki i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]