Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Skieruj się na voigtklinikaoka.pl, aby znaleźć informacje dotyczące korygowania wad wzroku.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się uciążliwych i nieraz groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg nieinwazyjny i bezpieczny

Do niedawna korekcja wad wzroku ograniczała się do noszenia soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne metody korekty umożliwiające leczenie krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu, jak również szeregu innych schorzeń. Niesłychanie rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką efektywnością. Taka korekcja wad wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent błyskawicznie wraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której pracuje biegła kadra lekarzy, specjalizujących się w nowoczesnych metodach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, wybierze adekwatną metodę leczenia i wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji najnowsze aparaty diagnostyczne, zatem mogą rozpoznać nawet rzadkie choroby oczu.

Czym oprócz tego zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne podejmują się też terapią innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Nowoczesne techniki jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź kształtowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided. Prócz tego okuliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący metodą użyteczną w diagnozowaniu jaskry, zapalenia gałki ocznej oraz innych niebezpiecznych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korekta wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie też z innymi kwestiami, takimi jak ciałami obcymi w oku lub usuwaniem kaszaków.

Nasze dane:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]