Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Potrzebujesz profesjonalnej porady polskiego psychologa w UK? Skieruj się na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, ale ciągle nie brak osób skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może generować szereg kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakimi problemami się upora?

Przebywanie na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również kłopoty z dostaniem etatu czy nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy te bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie wolno bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339