Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Dowiedz się więcej o masce wielokrotnego użytku.

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, nieodwołalnie odmieniła nasze życie i kontakty społeczne. Normy dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze różnych środków, które mają ochraniać nas przed realnym ryzykiem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku czy kina, gdzie przeważnie obracamy się w większym skupisku ludzi, winniśmy zawsze zakładać na usta i nos maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeżeli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka z przyłbicą – wygodna oraz wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi atutami są trwałość, wygoda i zaledwie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu można odkazić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi w podeszłym wieku oraz sportowców

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby starsze, cierpiące na astmę, mające ukończony 50 rok życia czy sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maski ochronne w czasie pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież zapewne uzna za atut także to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]