Alternatywy dla kapsułek do Dolce Gusto

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię kapsułki Dolce Gusto zamienniki.

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, toteż na rynku błyskawicznie powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca amatorów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach online jest zwykle o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]