nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi drewniane

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Drzwi drewniane to wciąż świetne rozwiązanie, wykorzystywane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach zaprojektowanych w klasycznym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać przez wiele lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako fragment aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne, a poprawnie konserwowany może przetrwać w nienaruszonym stanie nawet kilkanaście lat. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale dopasować parametry drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się dobrą izolacją termiczną oraz małym stopniem rozszerzalności – czyli nie ulegają deformacji. Opcja pomalowania ich powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego typu drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody i masę innych typów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez lata.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego mieszkania

Pragniesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, fazowanymi czy witrażowymi, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]