Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Jeśli szukasz blachy trapezowa, zobacz tutaj.

Blachy trapezowe na dach tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna i zarazem wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony też ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie też bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie składów, wiat czy budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08