Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli chcesz zamówić balon na wino, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]