Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Zamów kontenery na odpady.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]