Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Zobacz, gdzie kupić etykiety na butelki.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na osiemnastkę, urodziny czy ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na weselach alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z wódką mogą także stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, podziękowanie za obecność bądź miejscu i dniu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych wzorach oraz odcieniach, wobec tego bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Ozdób własne przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej piwniczce. Jeśli samodzielnie przetwarzasz soki, wina bądź nalewki, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę pospolitej flaszki. Ponadto butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]