Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Renault części. Zdobądź więcej informacji.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]