Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz drukarkę 3D.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i maszyny. Oszacowano, że stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można nieomal o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować identyczne prototypy, co jest szczególnie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest trwały i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie występują zniekształcenia ani przesunięcia warstw.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]