Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane, skieruj się tu.

Drzwi wejściowe pełnią kilka funkcji – chronią dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, zabezpieczają przed włamaniem się złodziei oraz izolują od harmidru dobiegającego z dworu. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne – komfort cieplny oraz solidność

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe od dziesięcioleci cieszą się ogromną popularnością, ze względu na swoją solidność oraz parametry techniczne. Drewno wygląda doskonale i da się je wykończyć na różne sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że opłaty za ogrzewanie są znacznie niższe, a mimo tego w domu odczuwamy komfort termiczny. Szukając drzwi do domu trzeba rozważyć modele o grubości 68 mm albo 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich właściwości – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wykrzywienia, więc rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Atuty dwuskrzydłowych drzwi wejściowych

Na rynku znajdziemy też drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty firmy, która wykona indywidualny projekt na zlecenie, a równocześnie zagwarantuje długą gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych umieszcza się wspaniale wyglądające szyby, np. witrażowe. Kupujący mogą też wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Oprócz walorów estetycznych, trzeba także położyć nacisk na inne przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do wyłamania, gdyż w dzisiejszych czasach coraz częściej zaopatrzone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to mieszkańcom stosowne bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Do produkcji współczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najwyższej jakości środków impregnujących, które chronią ich zewnętrzną powłokę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]