Zakupy moto – gdzie znaleźć oryginalne części do Citroena?

Więcej w temacie Citroen części na http://tinyurl.com/y3tbqm3b.

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dziesięcioleci znana dobrze polskim kierowcom. Jej auta w naszym kraju są cenione z uwagi na przystępną cenę, wysoką dostępność oraz przede wszystkim za znaczną liczbę warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Elysse, C-Crosser, C7, C8, Jumper, Xsara, Nemo, Xantia i Saxo. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy innych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów od francuskiego producenta muszą być gotowi na to, że z czasem będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części zamienne Citroen, które często kupujemy

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od danego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. Na początku powinno się na pewno wspomnieć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku normalnej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji oraz olej silnikowy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, wymagają również elementy układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Gdzie tanio i łatwo zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko pochodzące z chińskich fabryk, w wielu przypadkach charakteryzują się niską jakością, co negatywnie oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie wymagane części można zakupić przez internet.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]