Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Uzyskaj więcej informacji o Cafissimo kapsułki.

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i pomału pozyskiwała sobie tysiące miłośników. Ten praktyczny proces pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości w niesłychanie prosty sposób – wystarczy dodać wodę do pojemnika w stosownym urządzeniu, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatycznym napojem.

Kawy single origin z Kolumbii i Etiopii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak jej naparu jest charakterystyczny, bowiem wytworzyło go wiele różnorodnych czynników, przykładowo konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zagłusza ich specyficzny nuty smak. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (arabika), a także Angoli (robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – aromatyczna każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach czy biurach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i zwykle zamyka się w granicy 1-1,50 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w kafeteriach na mieście lub na stołówkach w biurze. Nowoczesny design i niewysokie ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a jednocześnie podamy znajomym najwyższej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, bez strachu o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]