Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Kup panele dachowe na rąbek na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek – trwałość i piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, bowiem perfekcyjnie godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Wytrzymała oraz bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, trwałe oraz świetnie współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wytrzymałości oraz zastosowanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i pokryte specjalną warstwą, która daje protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. woda bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co umożliwia dopasowanie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również obniżyć wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08