Zastosowanie słoików z kranikiem

Znajdź słoiki z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, kompotów, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]